foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel.+48 22 759 69 29
henar@henar.pl

Przedsiębiorstwo Automatyzacji Przemysłu


   
Zaprojektujemy, zautomatyzujemy i wykonamy!

 


 

TBI VT 410 400x320

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toczenie CNC

Frezarka CNC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frezowanie CNC

spawarka_s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spawanie precyzyjne

projektowanie-cad

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projektowanie CAD

Projektowanie CAD

 

 

 

Nasi konstrukorzy stworzą dla Państwa dowolny projekt z zakresu automatyzacji przemysłu.

Biuro konstrukcyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt komputerowy i oprogramowanie klasy CAD/CAM, tak abyście mogli państwo polegać na naszych usługach w każdej fazie projektu.

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy poprowadzą z Państwem projekt, będą służyć radą i pomocą na każde żądanie.

 

 

 

Firma Henar używa przodującego na świecie oprogramowania NX CAM Express opartego na 25-letnim doświadczeniu Unigraphics lidera w dziedzinie rozwoju oprogramowania CAM. Znany i ceniony system na świecie dostarcza sprawdzonych technik definiowania obróbek skrawaniem oraz zapewnia perfekcyjne ich wykonanie na maszynach obróbczych. Pozwala to firmie na wykonywanie skomplikowanych projektów wymagających obróbki 3 osiowej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma wciąż się rozwija i inwestuje w nowe systemy. Staje się coraz bardziej konkurencyjna i w przyszłości planuje rozwój w kierunku obsługi centrów tokarsko-frezerskich i wykonywania zaawansowanych obróbek 5-osiowych.

 

 

 

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, od:

- fazy projektu(za którą odpowiedzialne jest nasze biuro konstrukcyjne)

poprzez:

- fazę wykonania(doświadczeni pracownicy mający do dyspozycji wysokiej klasy i nowoczesny park maszynowy)

aż do:

- fazy wdrożenia(pomożemy w montażu < również u klienta> , dokonamy wstępnego rozruchu urządzeń, a także naniesiemy ewentualne poprawki)

 

 

 

W wykonywanych urządzeniach montujemy układy elektroniczne, hydrauliczne i pneumatyczne renomowanych firm polskich i zagranicznych.

 

 

 

Urządzenia przez nas projektowane i wykonywane na zamówienie spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa oraz jakości i służą naszym Klientom przez wiele lat. Świadczymy usługi z najwyższą starannością i dbałością o klienta.

 

 

 

Ze względu na specyfikę działalności nie jest możliwe podanie konkretnych cen naszych usług, jednak zapraszamy do skorzystania z formularza w dziale KONTAKT. Odpowiemy na każde pytanie, wycenimy projekt, podamy przewidywany harmonogram wykonania.

Przykładowe nasze realizacje możecie państwo obejrzeć w dziale Galeria.

 

 image.png