foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel.+48 22 759 69 29
henar@henar.pl

Przedsiębiorstwo Automatyzacji Przemysłu

Zaprojektujemy zautomatyzujemy i wykonamy!


projektowanie-autocad

Nasi konstrukorzy stworzą dla Państwa dowolny projekt z zakresu automatyzacji przemysłu.

(Przykładowe dotychczasowe realizacje znajdą Państwo w dziale REALIZACJE).

Biuro konstrukcyjne wyposażone jest w nowoczesny sprzęt komputerowy i oprogramowanie klasy CAD/CAM, tak abyście mogli państwo polegać na naszych usługach w każdej fazie projektu.

Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy poprowadzą z Państwem projekt, będą służyć radą i pomocą na każde żądanie.

Firma Henar używa przodującego na świecie oprogramowania NX CAM Express opartego na 25-letnim doświadczeniu Unigraphics lidera w dziedzinie rozwoju oprogramowania CAM. Znany i ceniony system na świecie dostarcza sprawdzonych technik definiowania obróbek skrawaniem oraz zapewnia perfekcyjne ich wykonanie na maszynach obróbczych. Pozwala to firmie na wykonywanie skomplikowanych projektów wymagających obróbki 3 osiowej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma wciąż się  rozwija i inwestuje w nowe systemy. Staje się coraz bardziej konkurencyjna i w przyszłości planuje rozwój w kierunku  obsługi centrów tokarsko-frezerskich i wykonywania zaawansowanych obróbek 5-osiowych.

 

 

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, od:

- fazy projektu (za którą odpowiedzialne jest nasze biuro konstrukcyjne)

poprzez

- fazę wykonania (doświadczeni pracownicy mający do dyspozycji wysokiej klasy i nowoczesny park maszynowy)

aż do:

- fazy wdrożenia (pomożemy w montażu <również u klienta>, dokonamy wstępnego rozruchu urządzeń, a także naniesiemy ewentualne poprawki)

W wykonywanych urządzeniach montujemy układy elektroniczne, hydrauliczne i pneumatyczne renomowanych firm polskich i zachodnich.

Urządzenia przez nas projektowane i wykonywane na zamówienie spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa oraz jakości i służą naszym Klientom przez wiele lat. Świadczymy usługi z najwyższą starannością i dbałością o klienta.

Ze względu na specyfikę działalności nie jest możliwe podanie konkretnych cen naszych usług, jednak zapraszamy do skorzystania z formularza w dziale KONTAKT. Odpowiemy na każde pytanie, wycenimy projekt, podamy przewidywany harmonogram wykonania.

Przykładowe nasze realizacje możecie państwo obejrzeć w dziale REALIZACJE.